KOOLITUSED

Rahvusvaheliselt tunnustatud paberikäsitöö- ja mixed media meistrite koolitused

 

FINNABAIR (Anna Dabrowska), Iirimaa. 25.-26. Mail 2019

SUURSÜNDMUS paberikäsitöö ja mixed media huvilistele! Eestisse saabub võrratu FINNABAIR Iirimaalt ehk segatehnikas töötav meister Anna Dabrowska, keda scrapbookingu maailmas tuntakse Finnabairi nime all. Just tema nime kannab terve värvide-pastade sari disainipaberi-, lillede- ja kaunistuste suurtootjal Prima Marketingil. Tema tööd on eeskujuks tuhandetele käsitööhuvilistele maailmas. Nüüd avaneb ka meie väikese riigi skräpperitel võimalus õppida Anna juhendamisel tema võlukunsti. 

 

Finnabair annab Tallinnas 4 õpituba:

 

25. mail (laupäev) Kl 10. Vinüülplaat “FOR THE RECORD” (altered art). GRUPP ON KOMPLEKTEERITUD.
Koolitus kestab 3,5 tundi. Hind 83€ (sh ettemaks 46€)

Koolitusele on vaja tuua 30 cm heliplaat.

"For the Record" - altered-tehnikas vinüülplaat rohkete kihtide ja sädelusega  

Vaid teie kujutlusvõime on limiidiks! Proovige mõnevõrra ebatavalisel pinnal - vinüülplaadil - eridimensioonilisi mixed media tehnikaid, et luua ainulaadne, rikkalik ja sädelev kompositsioon, mis põhineb Art Extravagance pastadel, Art Basics Gessol ja geelidel ning rohketel kaunistustel, sealhulgas looduslikke materjale ja vormidega loodud elemente.

 

Koolitusel töötate kõrgekvaliteediliste toodetega minu mixed-media kollektsioonist, kaasaarvatud Mica pulbrid, glitterid ja Art Alchemy Liquid akrüülvärvid. Ehitame oma projekte samm-sammult üheskoos ja veendute ise, et kasutatud tehnikad on väga mitmekülgsed ja neid saab hõlpsasti kasutada paljudes teistes projektides, näiteks kollaažis või scrapbookingu kujunduste juures.

 

Jagan teiega  oma kogemusi ja püüan anda teile võimalikult palju teavet kasutatud tööriistade ja toodete kohta. 

 

Kõik koolitusel kasutatavad värvid, kunstitarbed ja elemendid, mis on vajalikud projekti lõpetamiseks, on õpetaja poolt. Välja arvatud vinüülplaat - palun võtke üks endaga kaasa! Võtke meiega ühendust kui teil on probleem heliplaadi leidmisega.

 
 

25. mail (laupäev) Kl 15. Kollaaž lõuendil “KUUVALGUS”. GRUPP ON KOMPLEKTEERITUD
Koolitus kestab umbes 4,5 tundi. Hind 98€ (sh ettemaks 57€) .

Kuuvalgus - peaaegu ebamaine ja kaunis topeltlõuendil kollaaž, mis põhineb tekstuuridel, elementide kogumitel, tumedal taustal ja harjumuspäratul maalimistehnikal!

Kas olete kunagi unistanud oma mixed media maastiku kollaažist? Selle tunni jooksul saate seda proovida - samm-sammult ehitame kõik kihid ja tekstuurid, et ehitada väikelinnu ja külasid chipboardi elementidest, luua kuuvalguse efekti ja tähti öötaevas… Palju kasulikke näpunäiteid ja inspireerivaid meetodeid, mida saate rakendada paljude tulevaste projektide puhul!

 

Kasutame valikut tooteid Art Basics, Art Extravagance ja Art alchemy kollektsioonidest, sealhulgas gesso, pastad, geelid ja vaha - meie peamine värvialus selles projektis! See projekt ei ole mitte ainult suurepärane võimalus hüpata mixed media maailma, vaid võimalus luua ka blogi või tõeline statement kunstiteos teie koju või stuudiosse. 

 

Kõik kasutatavad elemendid, värvid ja kunstitarbed sisanduvad koolituse tasus - osaleda sobib nii edasijõudnutel kui ka algajatel.

 

26. mail (pühapäev) Kl 10. Kollaaž lõuendil “PAATINA POEESIA”TOIMUB REGISTREERIMINE
Koolitus kestab 4 tundi. Hind 98€ (sh ettemaks 57€).


 

Paatina Poeesia - kollaaž lõuendil 

Selles projektis pole tilkagi värvi - see suur, ilus lõuendil kollaaž annab edasi oma roostest ja metallikut olemust! Milline suurepärane võimalus proovida korraga mitmeid tehnikaid: ehitada tõeliselt intrigeeriv kompositsioon kasutades kahte hämmastavat ja ainulaadset Art Extravagance komplekti: rooste pasta Rust Paste ja paatina pasta Patina Paste ning panna sellele punkt kauni (ja kasutajasõbraliku!) metallikvahaga.

 

Paatina Poeesia on hämmastav, suurejooneline lõuend hulga innovatiivsete toodetega, mis baseeruvad paaril heal mixed media tehnikal ja mida saab hõlpsasti kasutada paljudes teistes projektides, näiteks kodusisustuse ja altered-tehnikaga objektide valmistamiseks aga ka päeviku lehekülgedel.

 

Kõik kasutatavad elemendid, värvid ja kunstitarbed sisanduvad koolituse tasus - osaleda sobib nii edasijõudnutel kui ka algajatel. 

 

26. mail (pühapäev) Kl 15. MAAGILINE TEEKANN (altered art). GRUPP ON KOMPLEKTEERITUD
Koolitus kestab 4 tundi. Hind 99€ (sh ettemaks 59€)

Maagiline teekann - mixed media kann kaunite tekstuuride ja detailidega 

 

Lihtsus ja elegants on ajatud, kuid paljud meist armastavad ka üleküllust ja dekadentsi, rikkalikke värve, elemente ja tähendusi, mis ühte seotuna loovad tõeliselt barokse välimuse. Lase end inspireerida kihtide, tekstuuride ja metallivärvide visuaalsest küllusest, puutudes põgusalt kokku ka steampunki, vintage'i ja kõige metalse ja läikivaga.

 

Tunnis töötame me nii metallraami sees kui väljaspool. Keskendume altering tehnikale, mis muudavad teie projekti ilusaks ja unikaalseks - lisades Art Extravagance pastade ja värvide baasil põhinevaid detaile, tekstuure, kasutades Finnabairi mixed-media kollektsiooni populaarsemaid kunstivahendeid.

 

Teil on võimalus proovida selliseid tooteid nagu Soft ja Heavy geelid, gesso kompositsioonis koos Art Ingredients'iga ja mitmesuguste Art Alchemy metallikvahasid ja Rust Effect pastasid. Ehitame oma projekti samm-sammult koos ja veendute peagi ise, et esitatud tehnikad on väga mitmekülgsed ja neid saab hõlpsasti kasutada paljudes teistes projektides, nagu kollaaži- või ajakirjalehekülgedel.

 

Jagan teiega oma kogemusi ja püüan anda võimalikult palju teavet kasutatud tööriistade ja toodete kohta. "Maagiline teekann" on põnev sukeldumine 3D mixed media ja altering-tehnika maailma, kus töötame pastade, värvide ja eri liiki kunstikomponentidega. 

 

Kõik värvid, kunstitarbed ja elemendid, mis on projekti lõpetamiseks vajalikud, on õpetaja poolt

 

Kohtade arv on piiratud. Kõik materjalid on hinna sees.

Meistriklassid toimuvad inglise keeles tõlkega eesti ja vene keelde.

 

ÜLDINFO: 

Vajalik eelregistreerimine! 

Registreerida saab Scrapbookeri kaupluses, meili teel: info@scrapbooker.ee või telefoni (372) 53302434 kaudu.

Töötoad toimuvad Scrapbookeri stuudio-kaupluses Tallinnas Parda 4 - Narva maanteel asuva Danske panga maja kõrvaltänavas. Klaasist välisukse kõrval on silt WTC Tallinn. Sõida liftiga 6. korrusele ja vajuta fonolukul nuppu SCRAPBOOKER. Kui tuled autoga, saad parkida ühes Tallinna kesklinna soodsamatest parklatest Admirali majas (Ahtri 6a). Ööpäevaringne parkimine maksab seal vaid 6€!

Meie kauplus asub kesklinnas 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel sadamast. 

 

Maksmine toimub kahes osas: 50-60% peale registreerimist pangaülekandega või kaupluses sularahas, teine osa koolituse päeval sularahas. Kui ettemaksu tasunud osavõtja ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, siis ettemaksu ei tagastata. See on seotud rahvusvahelise koolitaja vastuvõtukuludega, mida jagatakse kõigi osavõtjate vahel. Rahatagastus võimalik, kui vabanenud kohale leidub teine inimene.

 

Igal osalejal on võimalus koolitusepäeval ja kolme tööpäeva jooksul peale koolitust osta SCRAPBOOKERi poes kaupa 10% soodustusega.