KOOLITUSED

Rahvusvaheliselt tunnustatud mixed-media meistrite koolitused Tallinnas:

FINNABAIR (Anna Dabrowska). 4.-5. märtsil 2017

SUURSÜNDMUS paberikäsitöö ja mixed media huvilistele! Eestisse saabub võrratu FINNABAIR Iirimaalt ehk segatehnikas töötav meister Anna Dabrowska, keda scrapbookingu maailmas tuntakse Finnabairi nime all. Just tema nime kannab terve värvide-pastade sari disainipaberi-, lillede- ja kaunistuste suurtootjal Prima Marketingil. Tema tööd on eeskujuks tuhandetele käsitööhuvilistele maailmas. Nüüd avaneb ka meie väikese riigi skräpperitel võimalus õppida Anna juhendamisel tema võlukunsti.

Finnabair annab Tallinnas 4 õpituba (kirjeldused ja hinnad vt. all):

Mixed-media kollaažportree DAYDREAMER. 4. märtsil (laupäev) kl 10

Tume mixed-media kollaaž The ARTIFACT. 4. märtsil (laupäev) Kl 15

OVEREMOTIONAL. Hele mixed-media kollaaž topeltlõuendil. 5. märtsil (pühapäev) kl 10

LAYERS OF DREAMS. Mixed-media lehekülg paneelil. 5. märtsil (pühapäev) Kl 16

 

Töötoad toimuvad Scrapbookeri salong-kaupluses Tallinnas Estonia pst. 1-305 (asume Meloni keskuse 3. korrusel, sissepääs Viru keskuse ja Tammsaare pargi vastas asuvatest klaasustest). Registreerimine toimub e-maili info@scrapbooker.ee või telefoni (372) 53302434 kaudu. 

Koolitused toimuvad inglise keeles. Tagame omalt poolt tõlke eesti ja vene keelde.

Maksmine toimub kahes osas: esimene pool peale registreerimist, teine pool - kuni 31. jaanuarini 2017. Maksmine toimub SCRAPBOOKERi salongi arveldusarvele. Kui ettemaksu tasunud osavõtja ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, siis ettemaksu ei tagastata. See on seotud rahvusvahelise koolitaja vastuvõtukuludega, mida jagatakse kõigi osavõtjate vahel. Osaleja, kes tasus õpitoa eest 100% ettemaksu, kuid ei saa mingil põhjusel osaleda, saab hiljem salongist kätte materjalide komplekti (välja arvatud materjalid, mis on mõeldud kõigile kasutamiseks nagu värvid, pastad jms.).

 

Osalejal on 3 tööpäeva jooksul võimalus osta kaupa SCRAPBOOKERi poes 10% soodustusega.

 

Mixed-media kollaažportree DAYDREAMER. 4. märtsil (laupäev) kl 10

VABU KOHTI: 0. GRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Valik intrigeerivaid tehnikaid, mida saab rakendada kas leitud esemetega või kaunistuste, tekstuuride, geelide, musta gesso (krundi), pigmentide ja akrüülvärvidega.

 

Daydreamer on mixed-media kollaažportree lõuendil, mis on loodud mulle omases stiilis: rikkalik kompositsioon sügavate, kontrastsete toonide, valguse ja varjudega, kus lõpus keskendume kaunite metallist glasuuride lisamisele. Käesolev õpituba viib teid reisile läbi mitmete intrigeerivate ja mitmekülgsete mixed-media tehnikate nagu rikkalik kaunistamine, kasutades geelist vahendeid, samuti pihustamistehnika ja sädelevate akrüülvärvidega kaunistamine, mis kokku loovad võimaluse mänglevaks ja piirekatsetavaks loomeprotsessiks. See võimaldab lisaks teistmoodi kompositsiooni loomisele leida ka viise kasutamaks tarvikuid, mis on meil kõigil käeulatuses: meie stuudiotes, köögis, garaažis, aias... koos õpetatavate tehnikatega on see kõik võimalik... ja lisaks ei viska te tulevikus enam ära ühtki tükki plastikut, metalli ega üleliigset riidejuppi! Selle 4h kestva õpitoa jooksul jagan oma kogemusi, kuidas luua rikkalikke, mitmekihilisi projekte ja aitan teil luua oma kollaaži jagades kogu protsessi väikesteks, lihtsalt järgitavaks sammudeks. Ma selgitan, millised on kasutatavate tööriistade, värvide ja vahendite võimalused ja annan näpunäiteid, kuidas saada parim võimalik tulemus. Meie käed saavad määritud ja juustes saab puhuma loominguline tuul – loomingulisusel ei ole piire! 

 

Kõik elemendid, värvid ja vahendid on koha peal olemas - see projekt sobib nii edasijõudnutele kui ka algajatele. Võta kaasa põll ja hea tuju!

Õpitoa kestvus: ca 4 tundi Hind: 90€ (koos käibemaksuga).

 

Tume mixed-media kollaaž The ARTIFACT. 4. märtsil (laupäev) Kl 15

VABU KOHTI: 0. GRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

The ARTifact - tume mixed-media kollaaž, mis on täis tekstuuri ja imelist valgust. See on suurepärane viis lähemaks tutvuseks tekstuuripastade ja mica-efektidega. 

 

   

 

Kõik seisneb valguses ja tekstuuris... Sain selleks projektiks inspiratsiooni vanadest kiviaedadest, roostes, läbi söövitatud metallist ja sellest tundest, mis meid valdab, kui avastame saladuse, mis oli peidus kusagil pimeduses pikki sajandeid. The ARTifactis leidub kõike - ja selle mixed-media õpitoa jooksul viin teid loomingulisele teekonnale, mille jooksul avastame koos, kiht kihi järel, milliseid suurepäraseid võimalusi pakuvad Art Extravagance tekstuurpastad ja Art Basics vahendid. Jagan ideid dimensiooni loomiseks, samuti kuidas tumedusega luua kulunud ja päevinäinud väljanägemist, mil on veidi tööstuslik mulje. Juhendan teid looma 3D-stiilis kompositsiooni ja seda kõige huvitavamal moel maalima, keskendudes draamatilise valguse ja varju efekti loomisele toodetega nagu Black Gesso, modelleerimispastad, pehmed geelid (Soft Gels) ja Art Ingredients Mica-pigmentvärvid.

Selle õpitoa jooksul ei loo te vaid pelgalt suurepärast tööd, mis sobib kaunistama teie seina, vaid õpite ka mitmeid inspireerivaid tehnikaid, avastate kuidas luua ainulaadse töö ja kombineerida parimate tulemuste saamiseks erinevaid tooteid. Kõiki nimetatud tehnikaid saab hõlpsalt kasutada ka paljude teiste projektide tarbeks nagu kasvõi kodu kaunistamine, esemete töötlemine või märkmikute ja albumite lehekülgede kaunistamine. The ARTifact on kutse mixed-media maailma –  kas julged siseneda?

 

Kõik elemendid, värvid ja vahendid on koha peal olemas - see projekt sobib nii edasijõudnutele kui ka algajatele. Võta kaasa põll ja hea tuju!

Õpitoa kestvus: ca 4,5 tundi. Hind: 96€ (koos käibemaksuga).

 

OVEREMOTIONAL. Hele mixed-media kollaaž topeltlõuendil. 5. märtsil (pühapäev) kl 10

VABU KOHTI: 0. GRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Suurepärane võimalus tutvuda lähemalt geelide, gesso, pihustivärvide, pliiatsite ja templite kasutamisega.

 

         

 

Minu jaoks on kollaaž loomulikumaid viise oma meeleolude, mõtete ja emotsioonide kommunikeerimiseks - võib-olla sellepärast kasutan ma jätkuvalt omaenda nägu enamikes oma projektidest.

Mulle meeldib “kostüümi” või “lava” loomise protsess oma väikeses kollaažiteatris – ja mulle meeldiks, et ka Sina prooviksid selles kätt! “Overemotional” on lõuendi-projekt, milles on palju õhku ja negatiivset ruumi, olles samaaegselt ikkagi rikkalike detailide ning kihtiderohke. 

Sul avaneb võimalus kombineerida omavahel kangast, pitsi, lilli metallist ja plastikust esemetega, et luua reljeefset, rikkalikku kompositsiooni ning ühtlasi proovida tehnikaid, mis põhinevad paksul geelil (heavy gel), gessol (akrüülkruntil), pihustitel ja tembeldamisel – kõik see moodustab kokku tervikliku ja ainulaadse projekti.

  

  

 

Aitan Sul luua tasakaalustatud kompositsiooni ja saavutada parimaid efekte oma kogemuste jagamise läbi ning samuti aitan Sul samm sammu haaval luua uue projekti. 

Sul on võimalus valida värve vastavalt oma maitsele ja isiksusele ning eksperimenteerida viimase lihvi andmiseks tembeldamise, värvimise ja pintslite ning vesivärvipintslitega. 

“Overemotional” on 4h puhast, loomingulist lõbu, mille käigus sõrmed saavad määrdunuks gesso, tintide ja värvidega – see on asi, millest ei tasu ilma jääda!

 

Kõik elemendid, värvid ja vahendid on koha peal olemas - see projekt sobib nii edasijõudnutele kui ka algajatele. Võta kaasa põll ja hea tuju!

Õpitoa kestvus: ca 4-5 tundi. Hind: 94€ (koos käibemaksuga).

 

LAYERS OF DREAMS. Mixed-media lehekülg paneelil. 5. märtsil (pühapäev) Kl 16

VABU KOHTI: 1

Layers of Dreams - mixed-media lehekülg paneelil vapustavate tekstuuride ja kihtidega. Sukeldugem unenäolistesse, narmendavatesse paberiribade, kanga, pitsi, nööride ja niitide kihtidesse!

  

Lase oma loovusel lennata ja loo ainulaadne kunstiprojekt, mis põhineb kaunitel, rikkalikel reljeefidel ning õrnadel värvitoonidel – see kõik aitab luua unikaalset ja mitmetasandilist projekti, mis sobib imehästi kingituseks või ehtima sinu kodu. 

Siin kohtuvadki kunstipärane scrapbooking ja mixed-media kollaaž – kasutame põhjana scrapbookingu paberit ning katsume erinevate kunstivahendite abil nagu heavy body gel, valge gesso, pihustatavad värvid, erinevaid tehnikaid ja proovime tööle lisada kivikeste ja kunstkivikestega ka tekstuure.

Dimensioon, kihid, silmapaistvad lõppviimistlused ning lisatud laastud ja värvid on ideaalne segu ning võimaldab sul luua loendamatuid ja kauneid efekte. 

 

“Layers of Dreams” on sobiv õpituba tutvumaks lähemalt tehnikatega, mida on hiljem hea kasutada ka teiste projektide puhul. Lisaks õpetab see oma projekti loomist läbi lihtsalt järgitavate sammude, mille käigus selgitab õpetaja iga kasutatava tööriista ja vahendi võimalusi. 

 

 

Kõik elemendid, värvid ja vahendid on koha peal olemas - see projekt sobib nii edasijõudnutele kui ka algajatele. Võta kaasa põll ja hea tuju!

Õpitoa kestvus: ca 4 tundi. Hind: 82€ (koos käibemaksuga).