Ettevõttest

Paberikäsitöösalong- ja kauplus SCRAPBOOKER.EE kuulub firmale Foto ja Disain - Ingrid Klimbek-Lebedev FIE (äriregistri kood 11849709).

 

Meie kauplus on keskendunud käsitöö- ja kunstitarvete jaemüügile. Põhirõhk on kvaliteetsel kaubal, mida toodavad scrapbookingu valdkonna tippfirmad: Prima Marketing (USA), Maja Design (Rootsi), 7 Dots Studio ja Wycinanka (Poola), Tattered Lace (Suurbritannia), Peterburi Scrapklubi (Venemaa) jt. Meie eesmärgiks on pakkuda võimalikult laia kaubavalikut, mis võimaldab igal scräpperil leida soovitud materjali. Meil on müügil üle 1500 kaubaartikli, millest peaagu poole moodustab disainpaber. Hangime ka käsitsi valmistatuid Prima Marketingi lilli, Wycinanka chipboardi ja mixed media tooteid. Meie kavandite järgi valmistab Peterburi Scrapklubi ka väga nõutuid fotopolümeertempleid eestikeelsete tekstidega, mille valikut kavatseme pidevalt laiendada. 

 

Meie salongis toimuvad ka koolitused ja toodete tutvustused (jälgige reklaami kodulehel ja FB lehel https://www.facebook.com/scrapbooker.ee

 

2015.a. septembrist on avatud veebipood addressil SCRAPBOOKER.EE

 

Meie paberikäsitöösalogi- ja kaupluse aadress Tallinnas on Estonia puiestee 1 (Meloni keskus, mis asub Viru keskuse ja Tammsaare pargi vastas endise Eesti Energia hoones), keskuse sissepääs büroo-osasse klaasuksest B, 3. korrus, tuba 305. Oleme avatud E-R 12-18.30 (vaheaeg 15-15.30). Oleme suletud laupäevast pühapäevani ja riigipühadel (v.a. koolituste ajal) ning teatud päevadel, millest anname teada oma veebilehe ja Facebooki vahendusel). Meiega saab ühendust võtta salongi lahtiolekuaegadel.

 

Tel. (+372) 53302434 Ingrid

E-mail: info@scrapbooker.ee