Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamise juhend olemasoleva kontoga

 

 1. Logi e-poodi kasutades oma konto e-posti aadressit ja parooli. 
 2. Lisa ostukorvi vajalikud tooted, vajutades sobiva toote juures oleva nuppu “lisage ostukorvi”
 3. Ava ostukorv - “vaata ostukorvi”
 4. Sooduskupongi või kinkekaardi olemasolul vali ostukorvis vastav punkt, vajutades sellele punktile. Sisesta kupongi kood ja vajuta “kasutage sooduskupongi” või “kasutage kinkekaarti”. Kupongi soodus lisandub ostukorvi summale, millest ilmub vastav teade ekraanile. 
 5. Vajuta nupule “VORMISTA TELLIMUS”
 6. ARVE ANDMED. Vali olemasolev aadress või lisa uus. Vajuta “JÄTKA”
 7. KOHALETOIMETAMISE ANDMED. Vali olemasolev aadress või lisa uus. Vajuta “JÄTKA”
 8. KOHALETOIMETAMISE VIIS. Vali kohaletoimetamise viis, vajutades vastavale punktile nimekirjast. Smartposti või Omniva pakiautomaadi puhul ava pakiautomaatide nimekiri, vajutades nimekirjast paremal noolele, ning vali nimekirjast oma pakiautomaadi asukoht. Vajadusel lisa tellimusele kommentaar. Vajuta nupule “JÄTKA”
 9. MAKSEVIIS. Vajadusel lisa kommentaar.  LISA LINNUKE “Olen läbi lugenud Tingimused ja nõustun nendega” tekstist paremal olevasse kastikesse. Vajuta “JÄTKA”.
 10. Ekraanile ilmub tellimuse ülevaade. Vajuta all nuppu “KINNITAGE TELLIMUS”
 11. Ekraanile ilmub tekst “TEIE TELLIMUS ON EDASTATUD”. Samal ajal saad oma e-postkasti tellimuse kinnituse, mis on meie poe poolt automaatselt saadetud. 
 12. Oota meiepoolset kirja palvega maksta tellimuse eest. Palume mitte maksta enne vastava kirja saabumist, sest mõni toode võib puududa laos ning arve vajab korrigeerimist. 

 

 

Tellimuse vormistamise juhend kui oled uus klient või soovid esitada tellimust külalisena

 

 1. Lisa ostukorvi vajalikud tooted, vajutades sobiva toote juures oleva nuppu “lisage ostukorvi”
 2. Ava ostukorv - “vaata ostukorvi”
 3. Sooduskupongi või kinkekaardi olemasolul vali ostukorvis vastav punkt, vajutades sellele punktile. Sisesta kupongi kood ja vajuta “kasutage sooduskupongi” või “kasutage kinkekaarti”. Kupongi soodus lisandub ostukorvi summale, millest ilmub vastav teade ekraanile. Vajuta nupule “VORMISTA TELLIMUS”
 4. KASSA VALIKUD. Vajuta vajalikule tekstile: “loo konto” või “esita tellimus külalisena”. Vajuta “JÄTKA”
 5. ARVE ANDMED. Täida vajalikud väljad. Kui lood uue konto siis pead lisama ka parooli. Vajuta “JÄTKA”
 6. KOHALETOIMETAMISE VIIS. Vali kohaletoimetamise viis, vajutades vastavale punktile nimekirjast. Smartposti või Omniva pakiautomaadi puhul ava pakiautomaatide nimekiri, vajutades nimekirjast paremal noolele, ning vali nimekirjast oma pakiautomaadi asukoht. Vajadusel lisa tellimusele kommentaar. Vajuta nupule “JÄTKA”
 7. MAKSEVIIS. Vajadusel lisa kommentaar.  LISA LINNUKE “Olen läbi lugenud Tingimused ja nõustun nendega” tekstist paremal olevasse kastikesse. Vajuta “JÄTKA”.
 8. Ekraanile ilmub tellimuse ülevaade. Vajuta all nuppu “KINNITAGE TELLIMUS”
 9. Ekraanile ilmub tekst “TEIE TELLIMUS ON EDASTATUD”. Samal ajal saad oma e-postkasti tellimuse kinnituse, mis on meie poe poolt automaatselt saadetud. 
 10. Oota meiepoolset kirja palvega maksta tellimuse eest. Palume mitte maksta enne vastava kirja saabumist, sest mõni toode võib puududa laos ning arve vajab korrigeerimist.