Tingimused

1. Käesolevad Scrapbooker.ee (edaspidi nimetatud Scrapbooker.ee või müüja) e-kaupluse kasutustingimused (edaspidi nimetatud tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi nimetatud ostja), kes kasutavad Scrapbooker.ee e-kauplust, tellivad kaupu e-kauplusest. Tellides kinnitatakse koheselt ostu-müügilepingu kasutustingimuste nõusolekut.

2. Scrapbooker.ee e-kaupluses on võimalik osta kaupu, millel on link "Lisage ostukorvi". Kauba hind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutmist, rakendatakse tellimuse hetkel kehtinud hinda.

3. Scrapbooker.ee´l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud tellimusest sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgmistel juhtudel:

kaup on laost otsa saanud;

kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu; 

Kui Scrapbooker.ee ´l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

4. Ostukorvis saab soovi korral muuta selle sisu. Pärast kauba lisamist "Ostukorvi" on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. Tellimust saab esitada nii sisenedes e-kaupluse registreeritud kasutajana, kui ka esitades tellimust külalisena, mis ei nõua registreerimist. Registreeritud kasutaja saab jälgida oma tellimuste ajalugu ning saada erisoodustusi, mis on mõeldud püsikliendile. Registreerimata kasutajal sellist võimalust pole. 

5. Tellimuse saatmiskulud iga postitamisviisi korral on toodud ostukorvis arvestades väikepaki postikulu (nt. SmartPosti ja Omniva S kast). Pärast tellimuse vormistamist arvutatakse paki täpne postikulu ning teavitatakse sellest ostjat. Kohaletoimetamistasudest lähemalt siin: http://scrapbooker.ee/transport

6. Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse kaubast. Seejärel saadetakse ostja e-mailile automaatselt koostatud arve, mis tõendab tellimuse esitamist. Kahe tööpäeva jooksul saadetakse ostjale kinnitus kauba olemasolust laos ning täpsustatud postikulude summa (vt. p. 5) koos müüja pangakonto andmetega. 

7. Kui ostja on arve tähtajaks tasunud, saadab müüja kolme tööpäeva jooksul peale raha laekumist kontole kauba ostja aadressile. 

8. Arve tähtajaks maksmata jätmise korral on müüjal õigus müügilepingust taganeda . Kui raha tasutakse hiljem ning soovitud kaup on müüja laost juba otsas, tagastab müüja raha ostjale.

9. Ostjal on õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, või vigastatud ning peab olema originaalpakendis.

10. Müügilepingust taganemise korral tuleb täita vastav avaldus kauba tagastuse lehel: http://scrapbooker.ee/tagastuse-vorm. Kauba eest tasutud summa (va kauba tarne) tagastatakse tarbija arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest ja kauba tagastamisest Scrapbooker.ee’le.

11. Kui pärast Kauba tagastamist Scrapbooker.ee poolt teostatud kauba seisukorra kontrolli tulemusena on selgunud, et tagastamisele kuulunud kaup on halvenenud, tuleb ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine müüjale võib esitada ostjale sellekohase nõude hiljemalt ühe kuu jooksul arvates kauba tagastamisest. Ostja on kohustatud kauba väärtuse hüvitama juhul kui kaup on ostja poolt ümber töötatud, rikutud, koormatud kolmanda isiku õigustega jms juhtudel.

12. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul (on puudustega), esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on ostjal õigus esitada müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peab ostja säilitama ostudokumendid (arve), mis tõendavad, et kaup on ostetud Scrapbooker.ee e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja/teenindaja probleemi lahendamata jätta.

13. E-poest ostetud kaupadega seotud kaebused tuleb edastada aadressile: Foto ja Disain, Estonia puiestee 1-311, Tallinn, telefon: +372 53302434, info@scrapbooker.ee. Kauba tagastamisel tuleb see tuua (saata) aadressile Estonia puiestee 1-311, Tallinn (etteteatamisega tel. +372 53302434)

14. Puudusega kauba korral on ostjal õigus:

Nõuda kauba asendamist uue kaubaga.

Nõuda ostuhinna alandamist või lepingust taganemist, juhul kui:

müüjal ei ole võimalik kaupa asendada (kaup on laost otsas)

müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud,

kauba asendamisega on tarbijale tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

15. Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.